Wielu osobom implantologia kojarzy się wyłącznie z zabiegiem natury es"/>

Dane firmy

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Bukowińska 22a lok. 11u, 02-703 Warszawa

Tel: 515 122 881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna - Implanty zębów Warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wielu osobom implantologia kojarzy się wyłącznie z zabiegiem natury estetycznej. Tymczasem wstawienie implantów zębowych jest bardzo ważne z perspektywy funkcjonowania całego uzębienia. Ubytki, które powstały na skutek nieszczęśliwego wypadku, niewłaściwego dbania o zdrowie i higienę jamy ustnej czy też w wyniku chorób, mogą oddziaływać również na pozostałe zęby. Te, które sąsiadują z powstałą przerwą w łuku zębowym, mogą ulegać szybszemu zużyciu, a także łatwiej się uszkodzić, gdyż poddawane są dużo większym siłom nacisku. Z drugiej strony zaburzona zostaje także funkcja żucia, która staje się mniej naturalna.

Dlatego też wstawienie implantów nie powinno być traktowane wyłącznie jako zabieg estetyczny. To przede wszystkim ochrona innych zębów. Decydując się na leczenie z zakresu implantologii, należy wybrać dobrego dentystę. W Warszawie implanty zębów można wstawić w wielu różnych gabinetach, w tym między innymi w Wellness Dentica. Specjaliści z tego gabinetu podejmą się kompletnego leczenia ubytków w uzębieniu, dostosowując harmonogram wizyt do indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Inne firmy w pobliżu:

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...