Dane firmy

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, 47-400 Racibórz

Tel: 324151467

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Syrop na kaszel suchy dla dzieci


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Suchy kaszel to wyjątkowo przykra dolegliwość, zazwyczaj jednak po stosunkowo niedługim czasie przechodzi w kaszel mokry, co pozwala uznać, że była to po prostu niegroźna infekcja układu oddechowego, której objawy wkrótce ustąpią. Kto chce przyspieszyć zanik suchego kaszlu, powinien zadbać o właściwe nawilżenie pomieszczeń, w których przebywa. Może też korzystać z inhalacji.

Pod adresem internetowym aptekawsieci.pl można znaleźć między innymi syrop na suchy kaszel dla dzieci. Przynosi on ulgę zmęczonym kasłaniem milusińskim, a w rezultacie także ich rodzicom. Również dorośli znajdą tam odpowiednie dla siebie syropy, jeśli dopadła ich infekcja dróg oddechowych na tyle lekka, że postanawiają wyleczyć ją we własnym zakresie, bez angażowania lekarza, brania zwolnienia z pracy, przyjmowania antybiotyków itp.   

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...