Dane firmy

Mastery of Management Sp. z o.o.


Dereniowa 10, 02-776 Warszawa

Tel: 601135658

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czasowy manager • Mastery of Management Sp. z o.o.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Czym zajmuje się czasowy manager? Przede wszystkim osiąganiem ustalonych wcześniej celów, związanych z zarządzaniem oraz rozwojem danego przedsiębiorstwa. Najczęściej zalicza się do nich:

  • usprawnienie działań firmy w wybranych obszarach,
  • zwiększenie wydajności procesów realizowanych w firmie,
  • wdrożenie zupełnie nowej kultury organizacyjnej,
  • zwiększenie zysków.

W wielu przypadkach tego typu pomoc ma charakter długofalowy. Chcąc skontaktować się z doświadczonymi specjalistami, warto zajrzeć na stronę Mastery of Management. Jest to firma, która od lat zajmuje się profesjonalnym konsultingiem biznesowym, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

 

Działania managerów czasowych opierają się na wdrażaniu czynności, których celem jest poprawa funkcjonowania danej firmy lub też jej restrukturyzacja. Praca specjalisty może trwać od kilku miesięcy do nawet kilku lat, jednak mimo wszystko jest to pomoc, na którą warto się zdecydować. Dzięki odpowiednim działaniom przedsiębiorstwo będzie działać wydajniej, zostawiając w tyle konkurencję.

Inne firmy w pobliżu:

Instytut Urody Beauty92


ADRES:
Krzycka 92 , Wrocław

PHU SAT Ryszard Zych


ADRES:
Pocztowa 7, Legnica

Fundacja Glioma - Center Im. Hani Magiery


ADRES:
Nowa 9, Wola Filipowska

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...