Higiena osób niepełnosprawnych lub"/>

Dane firmy

meva-podnosniki.pl


Rojna 94 , 91-134 Łódź

Tel: +48 793 724 243

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podnośnik wannowy • meva-podnosniki.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Higiena osób niepełnosprawnych lub okresowo nie mogących się swobodnie poruszać jest ogromnie ważna. Warto w tym kontekście postawić na rozwiązanie sprawdzone i zaawansowane. Istnieją bowiem specjalnie wykonane urządzenia, dzięki którym można w sposób szalenie efektywny ułatwiać codzienne czynności związane z kąpielą czy braniem prysznica. Podnośnik wannowy jest takim właśnie sprzętem, którego skuteczność została potwierdzona w licznych sytuacjach.

Każdy z produktów rekomendowanego wytwórcy został wykonany z ogromną dozą staranności. Wykorzystano w tych celach doskonałe materiały oraz technologie, których jakość i efektywność nie budzą żadnych dyskusji. Mazamed to marka z doświadczeniem i naprawdę silną pozycją na rynku. Dzięki jej propozycjom każdy może być spokojny o to, że osoby mające trudności w poruszaniu będą czuć się znacznie lepiej.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...

© Copyright 2019 pzugdanskmaraton.pl