Dane firmy

Wallmachine - Producent Fototapet


Naramowicka 47, 61-622 Poznań

Tel: 504095045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wallmachine.pl • Fototapety dziecięce na ścianę


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pokój malucha jest wyjątkowym miejscem. Musi być pomieszczeniem, w którym dziecko będzie chciało spędzać czas, uczyć się i spotykać ze znajomymi. Muszą znajdować się w nim elementy pokazujące pasje i hobby dziecka i ciekawe dekoracje.

Fototapety dziecięce na ścianę to bardzo ciekawa propozycja na ożywienie i aranżację pokoju malucha. Wysokiej jakości tapety o ciekawych wzorach i motywach, zarówno winylowe, jak i lateksowe, można kupić w sklepie Wallmachine. Obecnie tapety wracają do łask. Bogaty asortyment sprawia, że bez problemu można wybrać tapetę, która spełni oczekiwania dziecka. Niezależnie, czy klient potrzebuje dekoracji do pokoju dziewczynki czy chłopca – w ofercie dostępnych jest tysiące wzorów, które wpiszą się w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Firma wykonuje także lateksowe fototapety na wymiar, na podstawie przesłanych zdjęć.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Madame Art


ADRES:
Katowicka 11, Poznań

Transpost - Transport i Logistyka


ADRES:
Wieruszowska 2, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...