Dane firmy

Transpost - Transport i Logistyka


Wieruszowska 2, 60-166 Poznań

Tel: 61 860 76 43

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.transpost.eu/ - Poznań firma transportowa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Transport Logistyka to działająca na terenie Poznania firma transportowa, która stawia przede wszystkim na rzetelne planowanie przewozów krajowych oraz międzynarodowych. Posiada ona bardzo duże w tej dziedzinie doświadczenie, dzięki czemu zdążyła wesprzeć skutecznie klientów z całej Polski i przy okazji zyskać ich zaufanie.

Przewóz różnego rodzaju towarów może dla wielu klientów kojarzyć się z pewnym ryzykiem. Podejmując współpracę z tą firmą zainteresowani nie muszą o nic się martwić - całym procesem zajmują się bowiem wykwalifikowani spedytorzy, a wszystkie przewożone towary są odpowiednio zabezpieczane na czas podróży. Warto także wspomnieć o tym, że korzystając z jej usług przewozić można różne rzeczy - począwszy od tych całopojazdowych, a kończąc na drobnicy - pojazdy są odpowiednio przystosowane na rozmaite okazje.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Wallmachine - Producent Fototapet


ADRES:
Naramowicka 47, Poznań

Madame Art


ADRES:
Katowicka 11, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...