Dane firmy

Instytut Urody Beauty92


Krzycka 92 , 53-020 Wrocław

Tel: 722 350 350

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.beauty92.com.pl | Depilacja Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Masz dość uporczywych, ciągle odrastających włosków na Twoim ciele? Chciałabyś pozbyć się tego problemu raz na zawsze? Zatem koniecznie sprawdź ofertę salonu kosmetycznego Beauty92. Jego ofertą jest profesjonalna depilacja laserowa we Wrocławiu.

Do zabiegów wykorzystywany jest specjalistyczny laser diodowy, który pozwala na niezwykle skuteczne usunięcie włosków. Możliwość zastosowania różnych głowic pozwala na depilację większych oraz mniejszych partii całego ciała. Specjaliści używają nowatorskiego urządzenia SopranoICE, które umożliwia całkowicie bezpieczne, szybkie i bezbolesne usuwanie włosków nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak uszy czy nos.

Dzięki wykorzystywanej metodzie zabieg można wykonywać praktycznie w każdym wypadku. Opalona skóra, karnacja, kolor włosów oraz niekorzystna pora roku nie są ograniczeniem!

Inne firmy w pobliżu:

Mastery of Management Sp. z o.o.


ADRES:
Dereniowa 10, Warszawa

PHU SAT Ryszard Zych


ADRES:
Pocztowa 7, Legnica

Fundacja Glioma - Center Im. Hani Magiery


ADRES:
Nowa 9, Wola Filipowska

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...