Dane firmy

SENSE consulting


św. Michała 43, 61-119 Poznań

Tel: 61 843 26 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dotacje dla firm Kraków


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Kiedy przedsiębiorca decyduje się na to, aby rozpocząć starania o dodatkowe źródła finansowania, przydatne mogą być profesjonalne usługi doradcze w tym zakresie. Jeśli chodzi o dotacje dla firm, w Krakowie jednym z przedsiębiorstw, które swoją działalność prowadzą w obszarze doradztwa dotyczącego dofinansowań, jest Sense Consulting. Współpraca ze specjalistami może być doskonałym pomysłem w wielu przypadkach. Nie wszyscy przedsiębiorcy znają się bowiem na zagadnieniach związanych ze wspomnianą tematyką.

W tego rodzaju sytuacjach niejednokrotnie niezbędna jest szczegółowa analiza wszelkich okoliczności, które mogą mieć znaczenie w procesie aplikacji. Zazwyczaj trzeba spełnić tutaj rozmaite wymogi, dlatego dbałość o detale i skrupulatność w sprawdzaniu określonych warunków jest bardzo potrzebna. Do tego tematu trzeba podejść odpowiedzialnie i solidnie.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Wallmachine - Producent Fototapet


ADRES:
Naramowicka 47, Poznań

Madame Art


ADRES:
Katowicka 11, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...