Dane firmy

PHU SAT Ryszard Zych


Pocztowa 7, 59-220 Legnica

Tel: 731 666 222

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

PHU SAT Ryszard Zych - Panele polikrystaliczne legnica


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Stanowią najbardziej popularną technikę pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Firma Produkuj-prąd oferuje panele polikrystaliczne, które sprzedaje w Legnicy. Na czym polega ich fenomen? Wyróżniają się stosunkowo prostą budową, jaką jest układ wielu cząsteczek krzemu, co w przeciwieństwie do urządzeń monokrystalicznych, można osiągnąć szybko i tanio. To dlatego są one najczęściej wybierane wśród klientów. Koszty związane z nabyciem i montażem są bowiem zadowalające. 

Przedsiębiorstwo oferuje asortyment jedynie najlepszych producentów, którzy są liderami rynku, a ich wyroby gwarantują sprawność, niezawodność i możliwość użytkowania nawet ponad trzydzieści lat. Inwestycja w energię solarną to rozwiązanie zapewniające komfort na długi okres. To także posunięcie przyjazne środowisku, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. 

Inne firmy w pobliżu:

Mastery of Management Sp. z o.o.


ADRES:
Dereniowa 10, Warszawa

Instytut Urody Beauty92


ADRES:
Krzycka 92 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...