Dane firmy

PHU SAT Ryszard Zych


Pocztowa 7, 59-220 Legnica

Tel: 731 666 222

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

PHU SAT Ryszard Zych - Panele polikrystaliczne legnica


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Stanowią najbardziej popularną technikę pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Firma Produkuj-prąd oferuje panele polikrystaliczne, które sprzedaje w Legnicy. Na czym polega ich fenomen? Wyróżniają się stosunkowo prostą budową, jaką jest układ wielu cząsteczek krzemu, co w przeciwieństwie do urządzeń monokrystalicznych, można osiągnąć szybko i tanio. To dlatego są one najczęściej wybierane wśród klientów. Koszty związane z nabyciem i montażem są bowiem zadowalające. 

Przedsiębiorstwo oferuje asortyment jedynie najlepszych producentów, którzy są liderami rynku, a ich wyroby gwarantują sprawność, niezawodność i możliwość użytkowania nawet ponad trzydzieści lat. Inwestycja w energię solarną to rozwiązanie zapewniające komfort na długi okres. To także posunięcie przyjazne środowisku, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. 

Inne firmy w pobliżu:

Mastery of Management Sp. z o.o.


ADRES:
Dereniowa 10, Warszawa

Instytut Urody Beauty92


ADRES:
Krzycka 92 , Wrocław

Fundacja Glioma - Center Im. Hani Magiery


ADRES:
Nowa 9, Wola Filipowska

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...