Dane firmy

AUTO-HOLOWANIE Marcin Galimski


Narutowicza 28, 69-100 Słubice

Tel: 881 726 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Auto holowanie słubice


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Samochody – jak wszystkie urządzenia – bywają awaryjne. Usterki zdarzają się rzadziej lub częściej w zależności od stanu technicznego, roku produkcji, modelu i marki pojazdu, jednak nie da się ich uniknąć. W ogromnej większości przypadków naprawia się je bez żadnych szkód, korzystając z usług mechaników, jednak nie można wykluczyć, że problem pojawi się podczas jazdy i uniemożliwi jej kontynuowanie. Tymczasem znajdując się daleko od domu i nie mogąc liczyć na niczyje wsparcie, trzeba sobie jakoś poradzić. W takich sytuacjach warto rozważyć wezwanie auto pomocy.

Jeżeli samochód pomimo licznych prób nie chce się uruchomić lub dalsza jazda nim jest niemożliwa z jakichś innych powodów, trzeba go zabrać z drogi lub parkingu i przetransportować do mechanika. Do tego niezbędne jest auto holowanie, które w Słubicach i na terenie całego województwa świadczy firma autopomoc-slubice.pl. Dzięki jej wsparciu można liczyć na skuteczne i – co najważniejsze – w pełni bezpieczne usunięcie samochodu z drogi i przetransportowanie go w wybrane miejsce.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...