Dane firmy

Fundacja Glioma - Center Im. Hani Magiery


Nowa 9, 32-065 Wola Filipowska

Tel: 604936929

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fundacja Glioma - Center Im. Hani Magiery • Walka z guzem mózgu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Glejaki to nowotwory złośliwe rdzenia oraz mózgu człowieka. Do najbardziej charakterystycznych objawów zalicza się tutaj zaburzenia świadomości, częste bóle głowy, a w skrajnych przypadkach nawet zmiany osobowości. Walka z guzem mózgu związana jest z operacją chirurgiczną, radioterapią oraz chemioterapią. Rokowania uzależnione są przede wszystkim od stopnia złośliwości guza i momentu, w którym został on wykryty. Biorąc pod uwagę złośliwość, nowotwory dzielone są na dwie grupy. Pierwszą z nich jest niski stopień złośliwości, drugim natomiast wysoki. W tym przypadku komórki rosną szybko, przez co mogą naciekać na sąsiadujące tkanki.

Rokowania są tym gorsze, im wyższy stopień zaawansowania ma dany nowotwór. Może on dotknąć każdą osobę niezależnie od wieku oraz stylu życia, dlatego też wszelkie niepokojące objawy nie powinny być bagatelizowane, ponieważ wczesne wykrycie glejaka daje szansę na jego wyleczenie. Walka z guzem mózgu bywa trudna, dlatego też wiele osób poszukuje wsparcia. Dostać je można po wejściu na stronę Fundacji Glioma-Center.

Inne firmy w pobliżu:

Mastery of Management Sp. z o.o.


ADRES:
Dereniowa 10, Warszawa

Instytut Urody Beauty92


ADRES:
Krzycka 92 , Wrocław

PHU SAT Ryszard Zych


ADRES:
Pocztowa 7, Legnica

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...