Dane firmy

READY2GO


Aleja solidarności 117, 00-140 Warszawa

Tel: 508 259 888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gotowe spółki Gdańsk


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby decydujące się na zakup gotowej spółki otrzymują niemalże od ręki firmę, która może podejmować różnego rodzaju działania na rynku. Skrócenie procesu rejestracji z kilku miesięcy do zaledwie paru dni jest najważniejszym czynnikiem, skłaniającym przedsiębiorców do takiego właśnie rozwiązania. Innym atutem godnym uwagi jest uniknięcie konieczności osobistego sprawdzania licznych formalności związanych z rejestracją działalności, jak również odwiedzania urzędów. Gotowe spółki w Gdańsku to propozycja pochodząca od firmy Ready2Go. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zakup gotowej spółki jest nowoczesnym, bezpiecznym i bardzo wygodnym wyjściem, które z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem. W takiej sytuacji klient nie musi obawiać się o to, że wraz ze spółką kupi także niechciane zobowiązania finansowe, ponieważ nie prowadziły one w przeszłości żadnej działalności gospodarczej, co oznacza, że nie są one obarczone kredytami. Ponadto koszt zakupu czystej spółki jest niewiele wyższy od kosztów związanych z założeniem jej na własną rękę.

Inne firmy w pobliżu:

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


ADRES:
Bukowińska 22a lok. 11u, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...