Dane firmy

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, 78-627 Chwiram

Tel: 67 344 11 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Żywność ekologiczna producenci


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Coraz więcej konsumentów ma świadomość, że żywność niskoprzetworzona jest lepszym wyborem niż wysokokaloryczne, naszpikowane mnóstwem dodatków i tuczące jedzenie zalegające na sklepowych półkach. W najpopularniejszych dyskontach oraz super- i hipermarketach są miliony artykułów, ale tylko promil spośród nich nie zawiera niezdrowych składników. Producenci żywności ekologicznej rzadko oferują bowiem swoje wyroby w sieciowych sklepach – zdecydowanie częściej robią to w Internecie oraz w punktach specjalizujących się w sprzedaży artykułów bio.

Żywność ekologiczna powstaje przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych nawozów i bez użycia pestycydów, ale za to z ogromnym naciskiem na ochronę środowiska i dobrostan zwierząt, które karmi się naturalnym jedzeniem i hoduje na wolnym wybiegu, a nie w zatłoczonych klatkach. Zdrowe, ekologiczne produkty są oferowane przez sklep internetowy pronatura.com.pl, który sprzedaje artykuły pochodzące wyłącznie od najlepszych, sprawdzonych dostawców.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...