Dane firmy

Strefa Skoków


Lotnicza 8, 55-050 Mirosławice

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wrocław skok ze spadochronem • Strefa Skoków


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każdy ma jakieś marzenia – jedne mniej, inne bardziej realistyczne, lecz często dotyczą one szeroko pojętego latania. Nie chodzi jednak o zwykły lot samolotem, ale ekscytujący, wręcz mrożący krew w żyłach skok ze spadochronem. We Wrocławiu tego rodzaju atrakcję można przeżyć na własnej skórze, ponieważ na lotnisko w Mirosławicach organizuje ją firma strefaskokow.pl. Skoki odbywają się w tandemie, który polega na tym, że lecą dwie sczepione ze sobą osoby. Skok następuje z wysokości 4 km, którą w ciągu 20 min osiąga się na pokładzie samolotu Let L-410 Turbolet.

Skok ze spadochronem to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które warto przeżyć samemu lub sprezentować je bliskiej osobie przy jakiejś ważnej okazji, np. na urodziny albo rocznicę. Gwarantuje on niepowtarzalne emocje, które są nieporównywalne z niczym innym, a także jedyne w swoim rodzaju widoki na piękną panoramę Wrocławia oraz pobliską Górę Ślęzę.

Inne firmy w pobliżu:

Mastery of Management Sp. z o.o.


ADRES:
Dereniowa 10, Warszawa

Instytut Urody Beauty92


ADRES:
Krzycka 92 , Wrocław

PHU SAT Ryszard Zych


ADRES:
Pocztowa 7, Legnica

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...