Dane firmy

SAM-NET Rafał Kochanowski


Drzewna 2, 86-065 Łochowo

Tel: 800 00 77 87

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Stół i krzesła do salonu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wybór mebli w salonach jest ogromny. Trafiają tam produkty wielu producentów, które bardzo trudno zestawić w jedną całość. Klient ma problem z wyborem odpowiednich elementów do swoich pomieszczeń, bo najzwyczajniej brakuje spójności pomiędzy meblami. Zupełnie inaczej jest z ofertą dostępną na Salonmeblowy.net.pl, gdzie dostępne są przede wszystkim zestawów stołów i krzeseł. 

Wspomniane wyżej meble stają zazwyczaj w głównych pomieszczeniach w domu lub mieszkaniu. Nierzadko takie zestawy są wykorzystywane także w firmach, jako wyposażenie sal konferencyjnych. 

W ofercie sklepu znajduje się wiele gotowych zestawów. Stół i krzesła do salonu można kupić już z 4 krzesłami, ale dostępne są także opcje do znacznie większych pomieszczeń, gdzie krzeseł może być i 16. Różne może być wykończenie konkretnych modeli.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...