Dane firmy

Grupa TENSE


Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań

Tel: 61 866 77 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kształtowanie wizerunku marki


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Rzeczywistość w dynamicznie rozwijających się sektorach produkcyjnych i usługowych także zmienia się znacznie pod kątem wykorzystywanych narzędzi marketingowych oraz sposobów na dotarcie do potencjalnego klienta. Podczas decyzji zakupowej cena nie gra zawsze decydującej roli (ma na to wpływ wiele zmiennych, a jedną z nich jest rosnąca świadomość konsumencka).

Bardzo istotnym element stanowi też to, jakimi opiniami cieszy się dane przedsiębiorstwo. Należy pamiętać, że kształtowanie wizerunku marki może mieć z czasem bezpośredni wpływ na wysokość sprzedaży, a tym samym na wyniki finansowe, dlatego dobrym rozwiązaniem w tym aspekcie będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Przykładem jest poznańska Grupa TENSE - agencja marketingu internetowego, która na polu SEO ma w Polsce coraz więcej do powiedzenia i zaoferowania.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Wallmachine - Producent Fototapet


ADRES:
Naramowicka 47, Poznań

Madame Art


ADRES:
Katowicka 11, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...