Dane firmy

Willa Arkadia


Spławie 48A, 61-312 Poznań

Tel: 601 188 501

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odtruwanie alkoholowe w  Poznaniu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Nadmierne spożywanie napojów alkoholowych może prowadzić do stanu uzależnienia, ale miewa też fatalny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Pod adresem osrodek-arkadia.pl znajdują się ważne wiadomości związane z leczeniem uzależnień, ale również depresji. Placówka zajmuje się także pokonywaniem stanów depresyjnych, które niestety są coraz częstsze u osób w różnym wieku i o bardzo odmiennym statusie społecznym.

Bardzo ważne jest, aby terapia alkoholizmu przebiegała wedle pewnego ustalonego schematu. Placówka przedstawiana w tym momencie realizuje odtruwanie alkoholowe w Poznaniu, z którego korzystają osoby na różnym etapie zaawansowania względem nałogu. Często proces ten uchodzi za najtrudniejszy, generuje bowiem liczne dolegliwości psychofizyczne. Po jego zakończeniu możliwa jest realizacja kolejnych kroków wychodzenia z uzależnienia.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...