Dane firmy

Wózki Widłowe Roszak


Kopernika 12, 62-420 Strzałkowo

Tel: 726 200 164

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sztaplarka boczna - Wózki Widłowe Roszak


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej widlaki-roszak.pl dostępna jest szeroka oferta różnych modeli wózków widłowych, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Sztaplarka boczna jest używana w szczególności podczas pracy na halach magazynowych, ponieważ dzięki specjalnej konstrukcji pozwala na szybkie i precyzyjne ułożenie ładunków na półkach, również na wysokich poziomach. Sprzedawca oferuje wózki elektryczne oraz gazowe wyposażone w różnego rodzaju funkcje, dlatego dobrze skorzystać z pomocy przedstawiciela firmy, aby mieć pewność trafionego zakupu określonego urządzenia, dopasowanego idealnie do rodzaju prowadzonego przedsiębiorstwa.

W ofercie dostępne są wózki takich producentów jak m.in. Toyota, Nissan oraz Linde. Wszystkie są w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, dzięki czemu posłużą jeszcze przez wiele lat nowemu właścicielowi.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...