Dane firmy

Apteka Internetowa Lek24.pl


Chylońska 116a, 81-033 Gdynia

Tel: 505 830 113

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.lek24.pl | Infekcje dróg moczowych leki bez recepty


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zakażenia dróg moczowych są bardzo częste, zwłaszcza w przypadku kobiet, gdyż zapadaniu na nie sprzyja budowa anatomiczna pań - krótkie drogi moczowe. Na szczęście dość łatwo można radzić sobie z takimi problemami, sięgając po dostępne bez recepty leki na infekcje dróg moczowych. Ich szeroki wybór można znaleźć w aptece internetowej Lek24.pl i zamówić wybrany preparat bez wychodzenia z domu. Będzie to dobre rozwiązanie także w przypadku osób, które czują się skrępowane, prosząc o taki środek w aptece stacjonarnej.

Najważniejszy jednak jest fakt, że oferta tego rodzaju środków we wspomnianym punkcie jest starannie wyselekcjonowana, dzięki czemu można mieć pewność, że sięga się po wysokiej jakości preparaty, szybko przynoszące ulgę. Jest to bardzo ważne, ponieważ dolegliwości ze strony pęcherza moczowego są bardzo nieprzyjemne. Preparaty te często mają naturalny skład, oparty przede wszystkim na żurawinie, dzięki czemu nie tylko są skuteczne, ale też bezpieczne dla organizmu. W razie problemu z wyborem konkretnego produktu można poradzić się obsługi.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Drukarnia Amicus


ADRES:
Miła 19 , Skórcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...