Dane firmy

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


Maurycego Beniowskiego 1, 80--38 Gdańsk

Tel: +48 500 44 34 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Gdańsk


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zapalenie miazgi zęba może powodować konieczność jego usunięcia. Na szczęście są rozwiązania, które temu zapobiegają. Skuteczną metodą jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, w Gdańsku oferowane przez Denta Clinic. Dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu lekarz jest w stanie doskonale wykonać zadanie i doprowadzić do wyleczenia kanałów, które uległy zapaleniu.

Zabieg jest oczywiście wykonywany pod znieczuleniem, a poza tym pacjent znajduje się pod opieką sztabu fachowców, a zatem nie ma obaw o przebieg leczenia. Doświadczenie i wiedza lekarza gwarantują skuteczne przeprowadzenie zabiegu, a wykonanie zdjęcia RTG ułatwia zaplanowanie działań. Dlatego skorzystanie z oferty specjalistów ma ogromne znaczenie dla zdrowia pacjenta. Oczywiście oczyszczenia zainfekowanego kanału to nie wszystko. Na koniec lekarz dokonuje jeszcze odbudowy oraz wzmocnienia zęba.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Drukarnia Amicus


ADRES:
Miła 19 , Skórcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...