Dane firmy

HARDDOX S.C


Szarych Szeregów 44, 60-462 Poznań

Tel: 601 278 872

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Olej z czarnuszki na włosy


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Czarnuszka jest rośliną, z której pozyskuje się wysokiej jakości olej, który został doceniony w świecie kulinarnym, jak też w kosmetyce. Można zamówić go na stronie sklepu Bio-Chemik24.pl w korzystnej cenie, z czego robi użytek coraz więcej osób. Roślina znana jest szeroko przede wszystkim w Pakistanie, Turcji czy Indiach, ale także w Europie – w rejonie Morza Śródziemnego. Kiedyś olej z niej służył głównie do niwelowania zmian skórnych, a dziś pomaga między innymi w utrzymaniu świetnej kondycji włosów.

Spożywanie tego roślinnego tłuszczu ma też pozytywny wpływ na układ pokarmowy, może łagodzić bóle brzucha i regulować wypróżnianie. Jednakże z punktu widzenia zwłaszcza kobiet, olej z czarnuszki aplikowany na włosy sprawdza się w charakterze w pełni naturalnego kosmetyku. Może też pomóc przy łagodzeniu objawów łuszczycy, egzemy czy atopowego zapalenia skóry.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...