Dane firmy

Polsad


Piaseczyńska 55, 05-555 Józefowice

Tel: 501 227 700

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Produkcja palet Polsad • Producent palet drewnianych


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej polsad.info można znaleźć wiele cennych informacji związanych z profesjonalną produkcją wytrzymałych palet drewnianych. Firma posiada własny park maszynowy z nowoczesnym wyposażeniem oraz odpowiednio przeszkolonymi pracownikami. Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość tworzonych europalet oraz krótkie terminy realizacji. Polski producent drewnianych palet jest także doceniany za granicą, gdzie posiada wielu stałych kontrahentów.

Wszystkie produkowane palety są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, dlatego sprzedawca daje na nie gwarancję każdemu kupującemu. Co więcej, przedsiębiorcy mogą złożyć zamówienia na indywidualne wykonanie europalet, które będą doskonale dopasowane do wymagań klientów i równocześnie zapewnią najwyższy poziom ochrony transportowanym towarom.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...