Dane firmy

Profondo


Brzozowa 16, 98-220 Zduńska Wola

Tel: 736 858 212

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Piony


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każdy warsztat remontowo-budowlany powinien mieć na swoim wyposażeniu narzędzia, dzięki którym ściany i podłogi będą równe w pionie i poziomie. Sprzęt tego typu można znaleźć w sklepie ze strony profondo.pl. Są tutaj narzędzia proste takie na przykład jak miarki drewniane składane, łaty, piony i poziomice, jak również bardziej skomplikowane i droższe dalmierze laserowe czy lasery krzyżowe.

W ofercie sklepu są też inne niezbędne narzędzia. Można tu nabyć detektory metalu, które wykryją profile i kable elektryczne, dzięki czemu podczas prac remontowo-budowlanych i konserwacyjnych nic nie zostanie uszkodzone. Większość z tych urządzeń zasilanych jest akumulatorami, a niektóre są nawet wyposażone w innowacyjne technologie do transmisji danych n.p. Bluetooth. Oferta w tym względzie jest niezwykle bogata, dlatego każdy profesjonalista bez względu na dziedzinę znajdzie tu wszystko, co jest mu niezbędne.

Inne firmy w pobliżu:

AP Studio Anna Karpińska


ADRES:
Legionów 61, Łódź

wyprawkowy


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...