Dane firmy

Salon Jubilerski Virago


Krzywoustego 17, 70-252 Szczecin

Tel: (91) 488 26 72

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szmaragd pierścionek


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sklep internetowy virago.sklep.pl przygotował interesującą ofertę dla wszystkich fanów szmaragdów. Ten kamień niewątpliwie zwraca uwagę, a pierścionek nim ozdobiony jest widoczny niemal z daleka. Klienci doceniają przede wszystkim piękny kolor szmaragdu, ale również jego wielkość. Dostępne są bowiem skromniejsze artykuły biżuteryjne, jak i pierścionek z bardziej wyrazistym szmaragdem. Prawdziwym hitem w tej ofercie są pierścionki, które są ozdobione dwoma rodzajami kamieni. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt w partnerce i sprawi, że wszyscy chętnie będą podziwiać pierścionek na jej palcu.

Na wskazanej stronie internetowej dostępne są także inne kategorie, jeśli chodzi o artykuły biżuteryjne. Można tutaj kupić między innymi przepiękne naszyjniki, efektowne kolczyki oraz skromne, eleganckie bransoletki.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...