Dane firmy

Mega Grup


Stęszewska 5, 60-111 Poznań

Tel: 061 830-28-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Moskitiery drzwiowe poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oferowane na mega-grup.com.pl moskitiery gwarantują wygodę i spokojne funkcjonowanie w domowych wnętrzach nawet wtedy, kiedy latem otwiera się okna lub drzwi na balkon. Komary oraz inne owady bywają wówczas istną plagą, dlatego warto zastosować rozwiązanie, które skutecznie uniemożliwi im dostanie się do pomieszczenia.

Doskonałą opcją okazują się moskitiery drzwiowe, które w Poznaniu oferowane są przez sprawdzonego i doświadczonego sprzedawcę. Produkty wykonane są z solidnych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Łatwo się je obsługuje, co bez wątpienia stanowi ogromną zaletę. Drobna siatka sprawia, że do wnętrza domu lub mieszkania nie dostają się komary, muchy, liście, a nawet pyłki. Bez obaw można więc otwierać drzwi na balkon lub taras i zapewnić sobie dopływ świeżego powietrza.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...