Dane firmy

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, 43-100 Tychy

Tel: 786 86 80 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Defibrylator automatyczny | HS MEDICAL POLAND


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Za pośrednictwem strony internetowej hsmedical.pl można zamówić nowoczesny sprzęt AED renomowanej marki HeartSine. W rozbudowanym katalogu produktowym czeka między innymi defibrylator automatyczny, który dzięki swojej funkcjonalności może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko przez ratowników medycznych, lecz także postronne osoby, które chcą udzielić pierwszej pomocy w nagłym wypadku - wystarczy, że będzie stosował się do wydawanych przez urządzenie komend głosowych.

Poza wyposażeniem w AED siedzib instytucji, firm oraz przestrzeni publicznych powyższa firma, do której należy wspomniany portal, zajmuje się organizowaniem szkoleń i sprzedażą urządzeń treningowych, sprzętu ratowniczego, apteczek medycznych, stacji pierwszej pomocy, akcesoriów i baterii oraz osprzętu pozwalającego na właściwe zamontowanie wymienionych produktów.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...