Dane firmy

Ministerstwo Gwiazd


, - Warszawa

Tel: 667 822 287

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Impresariat


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Agencja Artystyczna Ministerstwo Gwiazd udziela wsparcia firmom oraz osobom prywatnym, poszukującym gości specjalnych na eventy albo ambasadorów marek. Profesjonalny impresariat daje gwarancję, że zawsze zostanie zarekomendowana osoba, która idealnie będzie pasowała do oprawy danego wydarzenia albo do koncepcji firmy.

Znajomość branży i trendów owocuje kontaktami z najlepszymi celebrytami. Pod tym kątem specjaliści dopasowują nazwiska zapewniające skuteczną promocję. Zasady współpracy są dokładnie opisane na stronie agencji. Ponadto, można dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób opracowana zostanie przemowa motywacyjna. Klient ma zawsze wpływ na to, jak zaprezentuje się ona finalnie. Agencja zajmuje się wszystkim kompleksowo, a więc zleceniodawca nie traci czasu i nie musi obawiać się, że coś zostanie pominięte.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...