Dane firmy

WARMAX Grzegorz Wojna


Grochowska 301, 03-842 Warszawa

Tel: 881 520 117

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Neony reklamowe • Reklama Zewnętrzna warMAX


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Nowoczesne formy prezentowania logo albo haseł firm zapadają w pamięć odbiorcom, czyli potencjalnym konsumentom. Dlatego w pracowni warMAX zdecydowano się na wprowadzenie do oferty reklamy podświetlanej. Rurki o różnej średnicy mogą być wykorzystane do stworzenia widowiskowych elementów, jak i tych bardziej subtelnych.

Wszystkie neony reklamowe, niezależnie od swojego kształtu, wielkości, czy koloru będą prezentowały się perfekcyjnie. Najczęściej stosuje się je na zewnątrz, aczkolwiek można je też umieszczać na ścianach. Projekt od początku do końca jest konsultowany z klientem, by był maksymalnie dostosowany do specyfiki branży i potencjalnych kontrahentów. Neony perfekcyjnie oddają rzeczywiste kształty liter, kształtów albo konstrukcji, na jakich są umieszczane. Eksperci formują je na wiele sposobów.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...