Dane firmy

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 725 18 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Uzależnienie od gier komputerowych leczenie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Właściciele prywatnej kliniki leczenia uzależnień uczulają, że wielu nastolatków może mieć problem z niekontrolowanym oddawaniem się wirtualnej rozrywce. Gry wideo stają się bowiem czymś niebezpiecznym, gdy dziecko szuka w nich ucieczki od rzeczywistości. Dlatego też strona internetowa ośrodka terapiemlodziezy-oaza.pl zwraca uwagę na to, co powinno wzbudzić niepokój rodziców.

Oprócz zbyt długiego przesiadywania przed komputerem lub konsolą będzie to przede wszystkim zmiana zachowania: nastolatek jest nadpobudliwy i agresywny albo wręcz przeciwnie — przejawia stany depresyjne i lękowe. Może zerwać kontakty towarzyskie, zaniedbywać szkołę i higienę oraz źle się odżywiać. Istotne jest też przeciąganie czasu przeznaczonego na gry i zwlekanie z wyłączaniem ich. Ośrodek przyjmuje już 14-letnich pacjentów, którzy wykazują uzależnienie od gier komputerowych i wprowadza skuteczne leczenie.

Inne firmy w pobliżu:

Faberlic World - Karolina Kamińska


ADRES:
Narcyzowa 9, Silno

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.


ADRES:
M. Skłodowskiej-Curie 73, Toruń

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...