Dane firmy

P. P. H i U „Unique” Karol Gniado


Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel: 660 526 194

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Meble do biura


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zmieniając aranżację pomieszczeń biurowych lub meblując nowe biuro, warto zajrzeć na stronę kdk-sklep.pl prowadzoną przez sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz. Asortyment jest bardzo bogaty, zatem każdy klient znajdzie odpowiednie sprzęty do dowolnego pomieszczenia. Podobnie i meble do biura mogą być klasyczne lub nowoczesne, ale z pewnością zadowolą klientów, jeśli chodzi o design, wykończenie, a także atrakcyjne ceny.

Meblom tym nie można odmówić funkcjonalności i elegancji, dlatego właściciele sklepu oferują je także kancelariom czy firmom do recepcji. Jest tutaj wszystko, co może być potrzebne w każdym biurze:

  • eleganckie biurka,
  • krzesła,
  • fotele,
  • regały,
  • szafki,
  • meble tapicerowane

i wiele innych. Wybierając, warto zwracać uwagę na ergonomię i funkcjonalność, aby pracownicy czuli się w nich jak najlepiej. Rozpiętość cenowa mebli jest ogromna, dlatego każdy klient znajdzie tu dla siebie odpowiednie sprzęty.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...