Dane firmy

Maro Tur


Strażacka 1, 75--95 Koszalin

Tel: +48 604 607 912

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewozy pasażerskie Koszalin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na internetowej stronie marotur.pl można wynająć autokary prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo transportowe proponujące przewozy pasażerskie w Koszalinie, za które nie trzeba dużo płacić. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób nieposiadających własnego środka transportu, dla których liczą się niskie ceny. Autokary przyjadą się zwłaszcza wśród organizatorów wyjazdów pracowniczych i wycieczek szkolnych, ponieważ są w stanie przetransportować dużą grupę osób jednocześnie.

Pojazdy te wynajmowane są także przez przedsiębiorców, których biura znajdują się z dala od centrum. Dają możliwość sprawnego przewiezienia zatrudnionych pracowników, dzięki czemu nie muszą oni organizować transportu na własną rękę. Działanie to jest proekologiczne, ponieważ nie wymagają wykorzystywania kilku samochodów osobowych, a na dodatek chroni przed tworzeniem się korków.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Salon Jubilerski Virago


ADRES:
Krzywoustego 17, Szczecin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...