Dane firmy

Maro Tur


Strażacka 1, 75--95 Koszalin

Tel: +48 604 607 912

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewozy pasażerskie Koszalin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na internetowej stronie marotur.pl można wynająć autokary prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo transportowe proponujące przewozy pasażerskie w Koszalinie, za które nie trzeba dużo płacić. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób nieposiadających własnego środka transportu, dla których liczą się niskie ceny. Autokary przyjadą się zwłaszcza wśród organizatorów wyjazdów pracowniczych i wycieczek szkolnych, ponieważ są w stanie przetransportować dużą grupę osób jednocześnie.

Pojazdy te wynajmowane są także przez przedsiębiorców, których biura znajdują się z dala od centrum. Dają możliwość sprawnego przewiezienia zatrudnionych pracowników, dzięki czemu nie muszą oni organizować transportu na własną rękę. Działanie to jest proekologiczne, ponieważ nie wymagają wykorzystywania kilku samochodów osobowych, a na dodatek chroni przed tworzeniem się korków.





Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

MASI dr Mariusz Domagalski


ADRES:
Wielka Odrzańska 30, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...