Dane firmy

Pracownia Emocji


Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

Tel: 601 80 22 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nerwica natręctw Poznań • Pracownia Emocji


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Omawiany gabinet psychologiczny specjalizuje się w terapiach dla młodzieży.  Przyjmuje nastoletnich  pacjentów zmagających z różnego typu obsesyjnymi zrachowaniami i stanami lękowo-depresyjnymi, również tych, których problemem jest nerwica natręctw. Gabinet w Poznaniu - Pracownia Emocji - nastawiony jest na leczenie metodami stosowanymi przez najlepsze światowe kliniki. Techniki pracy z młodzieżą odwołują się do najnowszej wiedzy o kompulsywnych nawykach i praktyk zalecanych przez uznanych terapeutów.

Wyróżniają się kompleksowym podejściem do problemu. Terapeuta dobiera metodologię do indywidualnego przypadku i stawiają na zmianę postaw i wartości, co gwarantuje długofalowe rezultaty. Sesje mają na celu identyfikację głębszych problemów, które często stanowią podłoże agresywnych zachowań lub fobii i depresji. Przepracowanie ich pozwala na powrót do normalności i lepsze funkcjonowanie społeczne.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...