Dane firmy

Insperio


Kolonia Porosły 4, 16-070 Choroszcz

Tel: 534450764

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Umywalki podblatowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby ceniące sobie prostą elegancję z pewnością zainteresują się bogatą ofertą sklepu internetowego ze strony insperio.pl, który ma w asortymencie wiele interesujących produktów wyposażenia domu. Sporą część oferty stanowią artykuły pochodzące od polskiej marki Rea  specjalizująca się w produkcji nowoczesnej ceramiki łazienkowej. Sklep z podanej strony jest jej oficjalnym przedstawicielem. 

Wśród wielu ciekawych artykułów klienci znajdą między innymi umywalki podblatowe idealnie nadające się dla osób kochających proste formy. Są one wykonane z doskonałej jakościowo ceramiki sanitarnej i dostępne w kolorze białym, czarnym i złotym. Ten rodzaj materiału cechuje się odpornością na takie czynniki, jak:

  • ścieranie,
  • wysokie temperatury,
  • środki chemiczne.

Oferta sklepu jest bogata i każdy klient znajdzie tutaj produkt, który go interesuje. Poza umywalkami dostępne są także odpowiednie syfony do nich i piękne baterie.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...