Dane firmy

PRO-SELECT Sp. z o.o


28 czerwca 1956 153, 61-505 Poznań

Tel: 618 338 707

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ampułki do włosów


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Chcąc zagwarantować swym klientkom zadowolenie z uzyskanych efektów, warto inwazyjne zabiegi fryzjerskie zakończyć intensywnym odżywianiem włosów, a umożliwią to produkty dostępne na stronie hairs.pl. Zapewniają one dogłębną regenerację i odbudowę pasm osłabionych koloryzacją, trwałą ondulacją czy innymi zabiegami. Dzięki temu można zniwelować szkodliwy wpływ tych zabiegów na włosy, zagwarantować klientkom brak skutków ubocznych w postaci kruszenia się i łamania włosów oraz olśniewający efekt. Daje to pewność, że, zadowolone z zabiegów, wkrótce powrócą.

Szczególnie silne odżywienie, dzięki wysokiemu stężeniu składników aktywnych, zapewniają ampułki do włosów, które hurtownia oferuje w szerokim wyborze. Są to głęboko odżywcze, odbudowujące preparaty na bazie olejków czy keratyny, stanowiącej jeden z materiałów budulcowych włosów. Ich dodatkowe zalety to często fantastyczne, długo utrzymujące się zapachy.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...