Dane firmy

Podis - Centrum Podologii


Mazowiecka 1, 70-413 Szczecin

Tel: 669 300 438

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podis - Centrum Podologii • Usługi pielęgniarskie szczecin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Centrum podologiczne Podis zajmuje się nie tylko diagnozowaniem i leczeniem schorzeń występujących w obrębie stóp i paznokci. Placówka świadczy także usługi pielęgniarskie w Szczecinie. Pacjenci mogą skorzystać zarówno z wizyty w gabinecie, jak i zamówić usługę z dojazdem do domu. Pielęgniarka zajmuje się zarówno zmianą i założeniem opatrunków, pielęgnacją chorego, zabezpieczeniem owrzodzeń czy odleżyn, jak i podaniem leków czy wykonaniem zastrzyku.

Usługi wykonywane są z zachowaniem wszelkich zasad higieny i dezynfekcji, sprzęt stosowany przez pielęgniarkę jest sterylny, dzięki czemu pacjent może się czuć bezpiecznie. Umówienie wizyty jest możliwe nie tylko przez telefon, ale także z wykorzystaniem specjalnego formularza. Usługa mobilna może obejmować również konsultację podologiczną oraz przeprowadzenie zabiegu, na przykład usunięcia zrogowaceń lub oczyszczenia paznokci.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

MASI dr Mariusz Domagalski


ADRES:
Wielka Odrzańska 30, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...