Dane firmy

Podis - Centrum Podologii


Mazowiecka 1, 70-413 Szczecin

Tel: 669 300 438

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podis - Centrum Podologii • Usługi pielęgniarskie szczecin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Centrum podologiczne Podis zajmuje się nie tylko diagnozowaniem i leczeniem schorzeń występujących w obrębie stóp i paznokci. Placówka świadczy także usługi pielęgniarskie w Szczecinie. Pacjenci mogą skorzystać zarówno z wizyty w gabinecie, jak i zamówić usługę z dojazdem do domu. Pielęgniarka zajmuje się zarówno zmianą i założeniem opatrunków, pielęgnacją chorego, zabezpieczeniem owrzodzeń czy odleżyn, jak i podaniem leków czy wykonaniem zastrzyku.

Usługi wykonywane są z zachowaniem wszelkich zasad higieny i dezynfekcji, sprzęt stosowany przez pielęgniarkę jest sterylny, dzięki czemu pacjent może się czuć bezpiecznie. Umówienie wizyty jest możliwe nie tylko przez telefon, ale także z wykorzystaniem specjalnego formularza. Usługa mobilna może obejmować również konsultację podologiczną oraz przeprowadzenie zabiegu, na przykład usunięcia zrogowaceń lub oczyszczenia paznokci.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Salon Jubilerski Virago


ADRES:
Krzywoustego 17, Szczecin

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...