Dane firmy

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, 00-552 Warszawa

Tel: 501 12 12 12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wymiana zamków warszawa - Pogotowie Zamkowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przedsiębiorstwo ze strony pogotowiezamkowe.com.pl od kilku lat pomaga klientom w trudnych sytuacjach, takich jak zatrzaśnięcie, zgubienie kluczy lub brak możliwości otwarcia drzwi po próbie włamania do domu czy firmy. Jest ono bardzo pomocne w każdej z tych sytuacji. Najczęściej usługa taka to nie tylko profesjonalne otwarcie drzwi, ale również wymiana zamków u klientów w Warszawie. Czasem wystarczy tylko wymienić samą wkładkę, ale jeśli została ona uszkodzona podczas włamania czy jego próby, wtedy konieczny jest montaż nowego zamka.

Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w otwieraniu i wymianie zamków:

  • nawierzchniowych,
  • wpuszczanych,
  • wielowypustowych,
  • listwowych

oraz wkładek patentowych. Nowe, polecane przez nią zabezpieczenia domu pochodzą od najlepszych producentów. Przedsiębiorstwo to ma oczywiście licencję wystawioną przez komendę policji, dlatego klienci, wzywając je, mogą czuć się bezpiecznie.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...