Dane firmy

PiroFan


Spółdzielcza 25, 72--01 Police

Tel: +48 536 307 307

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fajerwerki na wesele


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Hurtownia fajerwerków PiroFan przygotowała asortyment pod kątem różnych wydarzeń, podczas których sztuczne ognie mogą uświetnić uroczystość. Dlatego na przykład klienci w osobnej kategorii mogą zakupić fajerwerki na wesele, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przyszłe Pary Młode coraz częściej decydują się na pokazy pirotechniczne jako dodatkową atrakcję na weselu. Jeśli ktoś chce w ten sposób uświetnić swoje przyjęcie, powinien dokładnie zapoznać się z tym, co jest do wyboru w podanym sklepie. Poza tym, że będzie można wybrać fajerwerki widowiskowe, to zyskuje się pewność, że są one również bezpieczne. Ładunki, jakie mają materiały pirotechniczne z tej kategorii, posiadają ograniczoną moc, dlatego można z nich korzystać bez specjalnych pozwoleń. Zestawy DSO zapewniają niezapomniane wrażenia z wyjątkowego dnia zaślubin.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...