Dane firmy

MentalSolutions Łukasz Pisiewicz


Piłsudskiego 41, 41-200 Sosnowiec

Tel: 503 113 328

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zaburzenia lękowe katowice


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W poradni psychologicznej Mental Solutions pacjenci mogą uzyskać specjalistyczną pomoc w przypadku wystąpienia wielu problemów, takich jak uzależnienia, myśli samobójcze, zaburzenia nastroju. Doświadczeni specjaliści udzielają wsparcia, motywują do zmian. Ich działania przyczyniają się do poprawy jakości życia osób chorych. 

Wykorzystywane są tutaj sprawdzone techniki terapeutyczne, które skutecznie radzą sobie z wieloma nieprawidłowościami. W gabinecie w Katowicach leczone są również zaburzenia lękowe. Schorzeniom tym towarzyszy nadmierny niepokój, rozdrażnienie oraz poczucie wewnętrznego napięcia. Pacjenci często mają problemy z koncentracją uwagi, zmagają się z bezsennością. Pojawiają się u nich dolegliwości ze strony układu pokarmowego, a także kołatanie serca, zwiększona potliwość i zawroty głowy. Pomocne wówczas okazują się odpowiednio dobrane metody terapeutyczne.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...