Dane firmy

P. P. H i U „Unique” Karol Gniado


Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel: 660 526 194

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kawalerka projekt


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Konsumenci, którzy szukają firmy, która projektuje mieszkania różnej wielkości mogą skorzystać z usług KDK Design. Dzięki doświadczeniu zebranemu w ciągu kilku lat działalności przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów, oferując im najlepsze rozwiązania. Dodatkowo podmiot prowadzi stacjonarny i internetowy sklep meblowy z wyrobami rozpoznawalnych w branży producentów takich, jak Unique, Tobo, Groove & Eclipse, Polmarco, Alldock.

Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi plan aranżacji niewielkiej kawalerki. Projekt obejmuje urządzenie głównego pomieszczenia z wyznaczoną strefą kuchenną, jadalną i wypoczynkową oraz łazienki z deszczownicą. Więcej informacji na temat świadczonych usług oraz portfolio z różnymi projektami znajduje się na stronie internetowej.

Wybór tej firmy to strzał w dziesiątkę.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...