Dane firmy

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.


M. Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń

Tel: 513 160 828

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Lustra indyjskie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Internetowy sklep Mandallin znany jest ze swojej nietuzinkowej kolekcji mebli. Swoim klientom proponuje zakup pięknych wyrobów z Indii i Indonezji. Każdy z produktów wykonany jest ręcznie i posiada certyfikat autentyczności.

Wyselekcjonowana oferta obejmuje szafy, komody, stoły, łóżka i wiele innego wyposażenia. Dzięki zakupom u cenionego sprzedawcy urządzisz całe mieszkanie. Poza meblami w sklepie znaleźć można ponadto różne dodatki, niezbędne w każdym domu. Kolekcja prezentuje między innymi lustra indyjskie o wyjątkowej estetyce. To doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji. Duże lustro w drewnianej ramie może dopełnić orientalny wystrój wnętrza lub przełamać aranżację utrzymaną w nowoczesnym stylu. Różnorodna oferta pozwala nabyć zwierciadła o różnej wielkości i kształcie. Jakościowe wykonanie bez wątpienia zadowoli osoby, którym zależy na zakupie na wiele lat.

Inne firmy w pobliżu:

Faberlic World - Karolina Kamińska


ADRES:
Narcyzowa 9, Silno

Klinika dla młodzieży Oaza


ADRES:
Ługowiska 1, Choceń

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...