Dane firmy

herbal-fit.pl Niezależny Partner Herbalife


Nowotomyska 18, 60-368 Poznań

Tel: 691 659 220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fit pack


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby, które są niezadowolone z wyglądu swojej sylwetki, mogą przejrzeć ofertę sklepu internetowego. W HERBAL-FIT.PL dostępne są bowiem produkty, które wspierają proces odchudzania. Nabyć tu można miesięczny zestaw suplementów. FIT PACK zawiera preparaty witaminowo-mineralne i koktajle białkowe. Smaczne napoje skutecznie zastępują pełnowartościowy posiłek, bogate są w składniki odżywcze. Zapewniają uczucie sytości przez długi czas, a jednocześnie usprawniają proces trawienia. 

W zestawie dostępne są także tabletki z błonnikiem, które wspomagają pracę układu pokarmowego. Dzięki niemu można skutecznie pozbyć się nadwagi. Produkty uzupełniają niedobory witamin i składników mineralnych, poprawiają samopoczucie, dodają energii, a jednocześnie wzmacniają włosy, skórę i paznokcie. Producent oferuje sprawdzone suplementy, które charakteryzują się doskonałym składem oraz wysoką jakością.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...