Dane firmy

OL-FOL


Nowowiejskiego 22B, 83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI

Tel: 58 692-05-70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.ol-fol.pl/ • Worki z folii bąbelkowej hurt


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przedsiębiorstwo OL-FOL zajmuje się produkcją rozwiązań pakowych, które pozwolą zabezpieczyć niemalże każdego rodzaju produkt. Jeżeli więc interesują Cię worki z folii bąbelkowej, to hurt jest domeną właśnie danej firmy!

Poza foliami bąbelkowymi w asortymencie czekają na klientów:

  • kątowniki tekturowe,
  • folie stretch,
  • pianki polietylenowe,
  • owijarki,
  • tektury faliste,
  • taśmy spinające,
  • profile ochronne

i wiele, wiele więcej. Z pełną listą dostępnych produktów zapoznać się można na stronie internetowej, gdzie zostały szczegółowo przedstawione. Oczywiście w przypadku wątpliwości pomocą służą doświadczeni pracownicy, dla których dobranie opakowania odpowiedniego do danego produktu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Skorzystaj z szerokiej oferty i zadbaj o bezpieczeństwo własnego asortymentu, zanim wyślesz coś do klienta.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

Drukarnia Amicus


ADRES:
Miła 19 , Skórcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...