Dane firmy

PH LINDA


Brzozowa 18, 62-081 Przeźmierowo

Tel: 608 499 389

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://phlinda.com.pl - Wynajem busa osobowego poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Usługi tej firmy obejmują wynajem wygodnych busów wraz z kierowcą, które przydają się podczas wielu okazji. Interesują się nimi osoby planujące wycieczki w większym gronie i nieposiadające samochodów osobowych. Rozwiązanie to jest znacznie tańsze w porównaniu do lotów samolotem, a na dodatek daje szansę dotarcia do celu bez konieczności przesiadania się. Zdaniem wielu osób busy są wygodniejsze w porównaniu do aut osobowych, a to za sprawą dużej przestrzeni.

W ich wnętrzach znajdują się miękkie siedzenia z podłokietnikami i oparciami, na których można się zrelaksować, odpocząć lub zdrzemnąć. W tym przypadku uczestnicy wyprawy nie martwią się o wybór najlepszych tras czy o warunki atmosferyczne. Wynajem busa osobowego w Poznaniu to opłacalna usługa, o której można przeczytać więcej na witrynie phlinda.com.pl. Firma, która ją prowadzi, gwarantuje konkurencyjne ceny i sprawne dotarcie do celu.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...