Dane firmy

Smart Gym


Lea 116, 30-133 Kraków

Tel: 122002800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Trening split


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Gdy ktoś marzy o umięśnionej, masywnej, a wręcz kulturystycznej sylwetce, to w swoje skromne progi zaprasza go śląska siłownia o nazwie Smart Gym. Profesjonalny trener pomoże tam dobrać optymalny plan treningowy i w tym wypadku będzie to zapewne trening split. Oznacza on ćwiczenia 3-6 razy w tygodniu, a każdego dnia angażowane są 2-3 grupy mięśniowe. Obciążenie jest duże, ale i czasu na regenerację danej grupy też jest sporo.

Dodatkową zaletą jest to, że stosunkowo szybko zauważyć można efekty. Warunkiem jest jednak wykonywanie ćwiczeń w sposób prawidłowy technicznie — a to już zagwarantuje wiedza instruktorów. Podczas przykładowego dnia treningowego wykonuje się np. ćwiczenia angażujące mięśnie klatki piersiowej i bicepsów, a innego: pleców oraz tricepsów. Są to tzw. ćwiczenia izolowane i bazują na dużych ciężarach.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...