Dane firmy

Simple-Commerce Katarzyna Dudek


Trzciana 56, 36-071 Trzciana

Tel: 692555329

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lass Cosmetics


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Klienci, którzy chcą zaopatrzyć się w wysokiej jakości kosmetyki, mogą przejrzeć ofertę sklepu internetowego. Dostępne są tu preparaty znanych i cenionych producentów. W Simple-Care nabyć można środki, dzięki którym możliwa jest naturalna pielęgnacja włosów i ciała. W sprzedaży znajdują się produkty dla dorosłych oraz dzieci. Asortyment jest bardzo różnorodny. Nie zabraknie tu również ekologicznych środków czystości, które są przyjazne dla środowiska oraz zdrowia. 

W sklepie klienci znajdą produkty Lass Cosmetics, a także inne naturalne wyroby znanych marek. Charakteryzują się one wysoką jakością oraz doskonałym składem. Kosmetyki do włosów wykazują korzystny wpływ na kondycję pasm i skórę głowy, łagodzą podrażnienia oraz problemy, takie jak łupież lub nadmierny łojotok. Dużym zainteresowaniem cieszą się również peelingi do ciała oraz kremy do twarzy.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka Pod Gwiazdą


ADRES:
Azalii Pontyjskiej 2a, Nowa Sarzyna

Eldrew Km-maszyny


ADRES:
Modrzewiowa 5, Stalowa Wola

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...