Dane firmy

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, 05-077 Warszawa

Tel: 22 77 33 893

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gastronomia wyposażenie • F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Strona internetowa probox.pl to miejsce, gdzie czekają najwyższej jakości produkty przeznaczone dla branży gastronomicznej. Wyposażenie gastronomii dostępne na tej platformie sprzedażowej online obejmuje bogatą gamę umeblowania, zaawansowanych urządzeń, a także wszystkie niezbędne akcesoria. Oferta skierowana jest w równym stopniu do właścicieli najbardziej obleganych restauracji, jak i osób prowadzących jednoosobowe punkty gastronomiczne typu fastfood.

Właścicielem witryny jest dystrybutor od lat cieszący się niesłabnącą popularnością i zaufaniem ze strony klientów. W swojej działalności stawia na surowe kryteria selekcji asortymentu, dzięki czemu zakupy za jego pośrednictwem to gwarancja satysfakcji. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę także fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...