Dane firmy

Carpe Diem


Wita Stwosza 48, 02-661 Warszawa

Tel: 608 888 888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa gdzie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W klinice Carpe Diem stosowane są najnowsze metody z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego na przykład możliwa jest korekta nosa kwasem hialuronowym w Warszawie, gdzie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów. Wykorzystanie kwasu hialuronowego jest idealną alternatywą, zastępującą inwazyjne zabiegi chirurgiczne. Po zabiegu nie ma też konieczności poddawania się rekonwalescencji. O tym, jakie są przeciwwskazania, pacjentki dowiadują się od razu.

Kwas hialuronowy jest nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny dla organizmu. Przed rozpoczęciem zabiegu z jego wykorzystaniem pacjentki mają podany specjalny krem ze znieczuleniem. Później kosmetolog decyduje, w jakie dokładnie miejsce na nosie ma zostać wprowadzony kwas hialuronowy. W efekcie nos jest wizualnie dopasowany do całego kształtu twarzy. 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...