Dane firmy

Księgarnia Hada


Dzięcielin 35, 64-400 Międzychód

Tel: 570000475

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tanie gry planszowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Znajdująca się w Międzychodzie Księgarnia Hada to działalność, która nie ogranicza się jedynie do sprzedaży samych książek. Księgarnia ta ma ogromny wybór i na stanie ponad 120 tys. różnych pozycji. Część z tych pozycji to np. ciekawe i gwarantujące owocne spędzenie czasu w miłym gronie gry planszowe. Są to najpopularniejsze tytuły, jak chociażby Monopoly, Ubongo, Osadnicy z Catanu czy Talisman: Magia i Miecz, ale są również planszówki dla koneserów lub wielbicieli konkretnej tematyki.

Chodzi o gry, których akcja umiejscowiona jest w kosmosie, na dzikim zachodzie, na bezludnej wyspie czy w starożytnym Egipcie. Znajdą się też tytuły dla wielbicieli kryminalnych zagadek, osób wspominających czasy PRL-u, fanów grzybobrań. Są to wszystko naprawdę tanie gry planszowe, nierujnujące budżetu klienta.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...