Dane firmy

Airmech


Polna 19, 83-000 Juszkowo

Tel: +48 600 020 192

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Miernik poziomu gazu w butli


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przedsiębiorstwo Airmech działa na rynku od lat, dostarczając amatorom żeglarstwa i nie tylko wysokiej jakości produkty, mające na celu zagwarantować im bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży. Stara się, aby w jego ofercie były dostępne artykuły najwyższej jakości, pozwalające uniknąć wielu perturbacji.

W ofercie firmy jest między innymi miernik poziomu gazu w butli, który powinien się znaleźć na wyposażeniu każdej jednostki pływającej. Jest to urządzenie o prostym działaniu, ale wszechstronnym zastosowaniu, pokazujące rzeczywisty stopień zużycia. Działa z butlami o pojemności 6, 11, 12, 14 i 18 kg. 

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...