Dane firmy

Hair Air Karolina Stępczyńska


Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa

Tel: 507-537-857

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warszawa Ochota fryzjer


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Salon fryzjerski hAIR zapewnia klientom ze stolicy rzetelne usługi związane ze stylizacją fryzur, strzyżeniem oraz kompleksową pielęgnacją włosów. Wszystkie działania bazują na wysokiej jakości kosmetykach BIO, które powstają z naturalnych składników, zapewniając włosom wspaniały wygląd. Stosowane w zakładzie techniki fryzjerskie nadążają za aktualnymi trendami w Europie i na świecie, dzięki czemu wszyscy klienci mogą cieszyć się doskonałymi fryzurami.

Doświadczony fryzjer na Ochocie w Warszawie kieruje swoje usługi zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Oznacza to, że wiele osób może zadbać o swoje włosy lepiej niż kiedykolwiek, jednocześnie nie wydając na to sporych pieniędzy. Cennik jest szalenie atrakcyjny jak na warszawskie realia, co stanowi doskonałą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...